В Івано-Франківську хочуть взяти в садочки дітей, чиї батьки не працюють

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що в місті планують взяти у дитячі садки дітей, чиї батьки не працюють.

  Про це він сказав в прямому ефірі радіо “Західний полюс”.

  Марцінків пояснює, що наразі є вісім садків, які не працюють. Найперша причина – відсутність укриттів, а є ще й садки, у яких неможливо дотриматись правила “двох стін”.

  “Наразі чи не найголовнішим завданням для нас є забезпечення усіх дітей місцем у садку. Поки ми беремо лише дітей, чиї батьки працюють, але до 1 жовтня маємо брати й тих діток, чиї батьки з певних причин не працюють”, – сказав мер.

  Також очільник міста говорив про те, що зараз всі звикають вчитись в умовах війни. У зв’язку з цим виникло багато моментів, які пов’язані з логістичними рішеннями, як працюють керівники кожного навчального закладу.

  Та попри це у всіх закладах почалося навчання: в офлайн чи в змішаній формі. 

  “Як свідчить статистика, близько 35% учнів навчаються в офлайн-форматі, інші ж – онлайн. Це пов’язано також з тим, що деякі школи або неналежно підготували укриття, або їх і зовсім немає. Тому безпека має бути на першому місці”, – переконаний мер.

 • Якщо вже й говорити про проблемні питання, то Марцінків каже, що немає підручників для дітей-п’ятикласників, які навчаються за програмою Нової української школи. 

  “Ви ж знаєте, що підручники друкує держава. Поки ще книг немає, а учні навчаються за електронними підручниками. Та ми робимо усе можливе, аби діти отримали якнайшвидше друкований варіант”, – говорив в ефірі мер.

  Читайте також: Марцінків вважає, що пропаганда, яку транслюють всеукраїнські ЗМІ, розслабляє людей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!