До Брустуруватої: на Прикарпатті промаркували новий гірський туристичний маршрут

 • На Івано-Франківщині жителі Спаської територіальної громади створили новий гірський туристичний маршрут.

  Під час мандрівки можна побачити скельні формації гори Брустурувата, Ялинівський камінь і місцеве лікувальне джерело, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Моє село розташоване в горах. Виникла ідея у громаді, що у нас може бути зелений туризм і що село може прославитися у туристичному напрямку як Буковель. У нас є така гора Брустурувата – повністю у камені, там є такі ж печери, як печери Довбуша. Також на маршруті є оздоровче джерело, яке тече з природної щілини у каменях гори. Воно є лікувальним і до нього наші люди із села йдуть”, – розповідає староста Липовицького округу Спаської громади Ярослав Дранчук.

  Довжина нового промаркованого туристичного маршруту приблизно 4 км територією громади, висота гори Брустурувата – 1 400 м над рівнем моря.

  “Нашим маршрутом можна йти з дітьми, бо він розрахований на три-чотири години, залежно від фізичної підготовки. Маршрут робить коло і знову виводить у село”, – розповідає заступник сільського голови Спаської територіальної громади Михайло Галай.

  Туристичну стежку Спаської громади вивели до чинних туристичних маршрутів, які провадять у село Осмолода Калуського району, з продовженням до хребта Аршиця й озера Росохан. Тож турист матиме можливість вибрати: повернутися у село Липовиця чи піти далі у гори.

  Читайте також: Кози, вівці, молоко: на Прикарпатті створюють екскурсію для дітей

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!