Вселення риби здійснювалось за кошти користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми, інформує Івано-Франківський рибоохоронний патруль.
Так, до водосховища випустили 6 800 кг риби. Зокрема, 504 160 шт. (6 050 кг) товстолоба та 62 500 шт. (750 кг) коропа.
У заході взяли участь представники Управління державного екологічного нагляду (контролю) в Івано-Франківській області Державної екологічної інспекції Карпатського округу, Бурштинської міської ради, Галицького національного природного парку, громадськості.
Для когось рибалка – це наука, задоволення та спорт. Хтось на рибі просто намагається нажитися.Чи процвітає браконьєрство на Прикарпатті та як з ним борються, – у статті “Як смакує браконьєрська рибка”.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81140442_464728967788814_8283647962882506752_o-1230x922.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81275385_464729101122134_5625981569450639360_o-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81999799_464729264455451_1687481685546893312_o-1-1-1230x923.jpg)