До Дня міста у Калуші відкрили виставку картин захисника з позивним “Пікассо”

 • Це зовсім нова сторінка у творчості художника – спеціально до Дня міста.

  Учора, 28 травня, у Калуші відбулось відкриття персональної виставки картин Володимира Безрукого – воїна з позивним “Пікассо”.

  За словами міського голови Андрія Найди, це зовсім нова сторінка у творчості Володимира – міський пейзаж. І все про Калуш, пише “Галицький кореспондент“.

  “Дивовижний погляд художника на те, що нас оточує в рідному місті, погляд, який вражає. Власне в цьому особлива цінність нинішнього вернісажу. Кажуть, що ідейним натхненником унікальної імпрези був секретар міської ради Віктор Гільтайчук. Володимир погодився на цю пропозицію і розпочав писати свої картини спеціально до Дня міста, писав, не покладаючи зброї”, – додає Найда.

  Він зазначає, що постмайданівська та військова творчість Володимира Безрукого вже давно стала надбанням всієї України. Каже, що вона не може залишити байдужим нікого, адже кожна робота – це правдиве відтворення війни, її героїв, хроніки подій.

  “А в сьогоднішньому суспільстві доробок Володимира Безрукого стає все більш затребуваним. Свідченням цьому є виставки, які відбуваються з величезним успіхом в містах України. Одна з них – “Щемливі барви”, відкрита 12 травня у Запоріжжі”, – каже міський голова.

 • Сюрпризом на відкритті виставки стало фото Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, який тримає в руках портрет бійця, виконаний Володимиром Безруким на ящику від боєприпасів. Цю світлину подарувала художникові гостя зі Львова – волонтерка Олена. 

  Читайте також: Роботи калуського захисника Пікассо передали у музей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!