До Франківська приїдуть всесвітньо відомі танцюристи з “Apache Dance Crew”

3-4 грудня в Івано-Франківську, на сцені облмуздрамтеатру відбуватиметься масштабний фестиваль сучасного танцю “Dance with Apache Crew”. У ньому зможуть взяти участь всі бажаючі танцюристи та колективи.

В рамках проекту планується проведення танцювальних майстер-класів від найдосвідченіших хореографів з колективу, вечірній танцювальний «джем», зйомка нової танцювальної відео роботи у просторах нашого міста. Про це сьогодні, 15 листопада, розповів керівник проекту “Mad about dance” Ігор Крицак.

Поняття не маю, скільки саме колективів візьме участь. Насправді активність мешканців нашого міста “вражає” – коли везеш в маленьке місто таку кількість професійних танцюристів, здається, що мав би бути потужний ажіотаж. Втім, наразі активності немає. Знаю, що долучаться ті школи, які слідкують за розвитком сучасної танцкультури в Україні та світі. Квиток коштуватиме від 120 до 300 гривень, і повірте – це буде вражаюче. Втім, знаєте, минулого року була така ситуація: я бігав з безкоштовними квитками і намагався їх роздати людям, а вони просто їх не брали. Поки я роздав 6 квитків, то спізнився на сам спектакль“, – поділився думками Ігор Крицак.

Він додав, що кожен, хто прийде на цей фестиваль, незалежно від вподобань та роду занять, зможе відкрити для себе щось нове і по-справжньому важливе.

14876649_1186004151469709_8538980731177708619_o-1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!