У Гошеві моляться усю ніч, щоб випросити чудотворну поміч у недугах та потребах

 • На Ясну гору, що у Гошеві на Долинщині, зі своїми тривогами та переживаннями приїжджають паломники з Львівщини, Прикарпаття та інших областей України. Славиться цей монастир відомими серед прочан нічними чуваннями, які через комендантську годину проходять тепер лише до 21:30, пише “Галицький кореспондент“.

  З ближніх і дальніх сіл, районів та області з’їжджаються паломники у монастир увечері 12 числа.

  Так, вчора, 12 листопада, також відбулися нічні чування. Кожного разу о 18 годині тут відправляється Божественна Літургія, охочі прочани сповідаються та приймають Святе Причастя. Далі надворі відбувається освячення води та освячення речей. Потім духовне дійство знову переноситься у стіни храму і присутні зі священниками спільно відправляють Молебень до Матері Божої та моляться за хворих прочан, військових та усіх, хто нині потребує Божого захисту.

  “Наші військові, які гідно захищають кордони України, подібні мученикам, котрі теж служили правдою і вірою, – сказав під час проповіді священник. – Господь додає нашим захисникам мужності, щоб вони нарешті прогнали ворога з нашої землі. Вони жертвують собою заради нас з вами”.

  На Ясній Горі у монастирі зберігається Гошівська чудотворна ікона Божої Матері, яка славиться на усю Галичину. Численні прочани спішать вклонитися Божій Матері й з великою вірою та надією сподіваються на чудотворну поміч у їх недугах і потребах.

  Численні записки в літописі монастиря свідчать про те, що люди отримують поміч, потіху і порятунок Матері Божої у Гошівській чудотворній іконі. Ті, хто побували на нічних чуваннях у Гошеві, наступного місяця знову приїздять. Люди стверджують, що відчувають на собі благодать і захист протягом місяця.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  До теми: Аби уникнути суперечок: ПЦУ дозволила святкувати Різдво 25 грудня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!