До Калуської міськради приєднали сім сіл

 • На пленарному засіданні сесії Калуської міської ради 28 листопада депутати затвердили остаточні проєкти рішень про добровільне приєднання Студінської, яка включає села Студінка і Середній Бабин, і Сівко-Калуської громад до Калуської міської об’єднаної територіальної громади.

  Так, міська ОТГ вже включає сім сіл: Мостище, Кропивник, Вістову, Бабин-Зарічний, Сівку-Калуську, Студінку і Середній Бабин, а чисельність населення становить близько 73 тисячі осіб, інформують “Вікна”.

  Також депутати затвердили рішення про утворення Студінського і Сівко-Калуського старостинських округів. Обов’язки старост цих округів до проведення місцевих виборів будуть виконувати досі сільські голови: Студінського округу — Марія Стасюк і Сівко-Калуського — Оксана Онопченко.Також виконуючих обов’язки старост міська рада уповноважила на вчинення нотаріальних дій на території їхніх округів.

  Інші рішення міської ради, які пов’язані з приєднанням двох сільських громад, — про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Калуської міської ради. Зросла і чисельність виконавчого комітету Калуської міської ради: тепер до нього входить 20 осіб. Зокрема, до складу виконкому включили виконуючих обв’язки старост Марію Стасюк і Оксану Онопченко.

 • Нпгадаємо, на Богородчанщині планують створити чотири ОТГ

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!