До Міжнародного дня захисту дітей у Косові провели шаховий турнір

За сприяння служби у справах дітей і сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації у приміщенні навчального центру «OMBRE» пройшла відкрита першість міста Косова серед дітей та юнацтва зі швидких шахів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У змаганнях взяли участь 24 юних спортсмени із сіл Бабин, Соколівка, Старий Косів, Вербовець, Смодна, Рожнівської ОТГ та м. Косова. Змагання проводилися у сім турів за швейцарською системою.

Переможцем турніру став Богдан Вишницький, друге місце посів Богдан Павлюк (обидва із села Смодна), третє місце у Тараса Іванюка з с. Бабина. Усі вони набрали по 6 очок і тільки додаткові показники визначили місця.

Серед дівчат кращою була Ярина Швед із Косова ( загальне п’яте місце), другою була Андріана Крутоголова з Рожнова, третє місце посіла Софія Шевчук з Косова. Наймолодшою учасницею була шестирічна Аня Волощук з Косова.

Переможця турніру нагородили перехідним кубком, призери змагань та наймолодша їх учасниця відзначені грамотами сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Кожний учасник отримав дарунки, про які подбала служба у справах дітей райдержадміністрації.

Читайте також: Косівщина отримала новий туристичний сайт

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!