До онкохворих діток у Франківську прийде святий Миколай

 • Благодійний марафон “Святий Миколай іде до онкохворих діток” започаткували в Івано-Франківську.

  Про це розповіла Юлія Барабанова, яка і зініціювала акцію, пише “Суспільне”.

  “Такий марафон ми побачили в Оксани Сливки. А зараз складний час пандемії, тому таким чином ми вирішили заохотити людей. Як на диво, багато учасників просто надсилають кошти, не беручи участь в марафоні. Вони просто вирішили допомогти грошима. Це дуже тішить, що від щирого серця”, – каже Юлія Барбанова.

  Вже 13 рік поспіль у відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні у День святого Миколая приходять спонсори та голова батьківського комітету онкохворих дітей Олександра Філоненко.

  “Ідея виникла в Олександри Філоненко, у неї дочка захворіла. Коли дівчинці було десять років, вона бачила, що діти дуже чекають святого Миколая. Ми з нею подружилися, беручи участь у фестивалі для дітей з інвалідністю. Там вона запропонувала дівчатам також долучитися до цієї акції. Спонсорів у нас багато, вони завжди щедрі на подарунки. Цього року благодійник виділив по тисячі шприців і систем. Хтось солодощі дасть”, – каже мама дівчат Світлана Барбанова.

  Донька Світлани Юлія разом із сестрою та матір’ю долучаються вже восьмий рік поспіль.

 • “Спочатку ми давали маленькі концерти. Створювали сценарій, трохи гралися з ними. Потім разом із спонсорами ходили роздавати подарунки. Але три роки тому нам прийшла ідея, щоб збирати гроші. Ми всі надходження висвітлювали в соціальних мережах, щоб було прозоро. Перша сума була невелика – близько двох тисяч. А потім знімали відео – люди зараз вже більше довіряють”, – каже Юлія Барбанова.

  До теми: У Калуші проведуть благодійний ярмарок для дітей, до яких не приходить Миколай

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!