До опалювального сезону готові 94% закладів освіти, – Шкарлет

 • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет запевнив, що близько 94% закладів освіти по всій Україні вже готові до опалювального сезону.

  Про це Шкарлет сказав в ефірі телемарафону єдиних новин, передає “Укрінформ”.

  “Якщо, наприклад, наприкінці минулого тижня готовність закладів освіти до опалювального сезону була на рівні 91%, то сьогодні це вже 94%. У розрізі категорій закладів освіти: коледжі готові на 81%, це в цілому по країні, заклади професійно-технічної освіти – на 92%, загальної середньої освіти, де найбільше учасників освітнього процесу, – 94%, дошкільна освіта – 95%“, – розповів Шкарлет.

  Він уточнив, що у Києві та 13 регіонах до опалювального сезону заклади освіти готові стовідсотково і ще в семи регіонах – на 90% та вище.

  Стосовно організації навчального процесу в укриттях у зимовий період очільник МОН зазначив, якщо температурний режим в укритті не буде відповідати санітарним нормам, то за рішенням педради і директора заклад освіти може бути переведений на цей час на дистанційні заняття.

  Якщо в закладах освіти не буде світла чи тепла, то примушувати дітей до очного навчання не будуть.

 • За даними МОН, які навів Шкарлет, згідно з висновками перевірок комісій, 72% шкіл готові до очного навчання. На безпекові умови в закладах загальної середньої освіти на наступний рік в бюджеті передбачена субвенція у розмірі 1,5 млрд грн.

  Нагадаємо, що вже відомо, коли у Франківську розпочнеться опалювальний сезон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!