До поліції Прикарпаття подали 38 заяв за порушення виборчого законодавства

 • Сьогодні, 23 жовтня, в Івано-Франківську говорили про найбільші порушення під час цьогорічної виборчої кампанії.

  Найпопулярнішим порушення стало – розміщення агітації на білбордах та сітілайтах без вихідних даних. 

  Відомо, що на Прикарпатті  на місцевих виборах працюють одна обласна, шість районних, 15 міських та 47 сільських та селищних територіальні виборчих комісій.

  Найактивнішими у плані агітації були політичні партії: «Європейська солідарність», «Слуга Народу», «Батьківщина», «Свобода», «Платформа громад», «УДАР»,  «Голос», «Українська Галицька партія».

  Представники Громадянської мережі «ОПОРА» на Прикарпатті подали заяви до поліції щодо білбордів та сітілайтів, розміщених із ймовірними порушеннями, де згадуються політичні партії:  «Слуга народу»,  «Голос»,  «Європейська солідарність», «Перемога Пальчевського», Українська Галицька партія», «За майбутнє», «Українська партія», ВО «Батьківщина», «Платформа громад».

  “Зафіксували агітацію у громадському транспорті за політичну партію «Платформа громад», такі випадки виявили у Надвірній та Долині“, – розповів координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

 • Усього впродовж виборчої кампанії спостерігачі «ОПОРИ» на Прикарпатті подали до поліції 38 заяв про ймовірні порушення виборчого законодавства.

  Читайте також: У Калуші оштрафували підприємця за передвиборчу агітацію без вихідних даних

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!