До семи тисяч рятувальників ДСНС України перебуватимуть на чергуванні у Великдень

У Великодню ніч, з 30 квітня та впродовж дня 1 травня, рятувальники ДСНС України у посиленому режимі чергуватимуть у храмах та церквах по всій території України. Зокрема, за дорученням Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна на сторожі пожежної безпеки, впродовж святкових та вихідних днів, перебуватимуть близько 7 тисяч чоловік особового складу та понад 2 тисячі пожежно-рятувальної техніки ДСНС України.

Посилена готовність сил і засобів ДСНС України до реагування на надзвичайні ситуації в період святкування Великодня пояснюється тим, що це свято пов’язане з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, під час урочистих богослужінь у храмах. А це, у свою чергу, вимагає особливо обережної поведінки вірян з вогнем. Під час святкових заходів у церквах масово запалюють свічки, тому найменша необережність чи недогляд може призвести до пожежі. Повідомляє прес-служба ДСНС України.

Варто наголосити, що загоряння у церквах, особливо у періоди релігійних свят, дуже небезпечні, зокрема й для життя і здоров’я громадян. Тож, аби свята пройшли без надзвичайних подій, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій щорічно, напередодні свят, перевіряють стан пожежної безпеки у храмах, зустрічаються з вірянами та священнослужителями, аби нагадати їм правила пожежної безпеки. А у Великодню ніч рятувальники ДСНС України чергують на сторожі безпечного використання відкритого вогню у храмах та церквах по всій території країни.

Співробітники Служби порятунку «101» сподіваються, що віряни не знехтують правилами пожежної безпеки і спільними зусиллями, разом з рятувальниками, уникнуть загорянь.

Нагадаємо, На Прикарпатті пожежа забрала життя 41-річного коломиянина.

пожежа

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!