До складу Збройних сил України увійшли перші іноземці

Грузинський національний легіон в Україні увійшов до складу 25 мотопіхотного батальйону Київська Русь Збройних Сил України.

 Як заявив командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі, грузини стали першими іноземцями, які офіційно увійшли до складу ЗСУ, повідомляє Укрінформ.

 “Грузинський легіон знаходиться тут з перших днів війни… Був прийнятий закон, завдяки якому ми змогли офіційно вступити в ряди Збройних Сил, і Грузинський легіон інтегрувався в 25 батальйон. Це дуже важливо для нас, тому що зараз ми можемо представляти один із українських батальйонів”, – зазначив Мамулашвілі.

 Він також сказав, що Грузинський легіон прийматиме у свої ряди громадян США.

 “Ми чекаємо ще добровольців з США, які також будуть приєднуватись до нас, тобто перша група буде з 10 осіб. Вони будуть брати участь у військових діях на Сході України”, – сказав він.

 Нагадаємо, 6 жовтня 2015 року Верховна Рада України прийняла законопроект, що дозволяє іноземним громадянам та особам без громадянства проходити військову службу в лавах Збройних сил України.

 3 листопада 2015 року цей закон підписав президент, а 12 листопада закон набув чинності.

 28 січня Рада дозволила військовослужбовцям-іноземцям отримувати українське громадянство через 3 роки проживання в країні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!