“Добро перемагає”, – Віталій Марків після виходу із в’язниці

 • Нацгвардієць Віталій Марків заявив, що не очікував виправдального вироку, але перемога в суді довела, що “добро перемагає”.

  Про це він розповів, вийшовши з італійської в’язниці, де перебував за неправдивими звинуваченнями у вбивстві італійського журналіста.

  “Це надзвичайна подія. Ми довели, що правда є, справедливість існує. Моїм першим засудженням було доказано, що кремлівській пропаганді немає меж. Правда перемагає, добро перемагає. Я не вірив, чесно. Але чудо трапляється”, – сказав Марків.

  За словами нацгвардійця, під час перебування у італійській в’язниці значну підтримку він отримував від листів волонтерів. “Кожен день я знав, що я не один”. “Ми захисники, ми не окупанти. Ця перемога — в пам’ять всім загиблим військовим”, – додав Віталій Марків.

 • Ввечері 3 листопада Міланський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, повністю виправдавши його.

  Попередньо, у 2017 році, суд Італії засудив Марківа до 24-ох років ув’язнення. Українця звинуватили у причетності до вбивства італійського фотографа Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!