Добровольці повернули нагороди “За оборону Донецького аеропорту” через Абраміва

 • Свій вчинок бійці “Правого Сектору” мотивували тим, що після отримання такої ж нагороди “Смерекою”, такий позивний у Василя Абраміва, як, за їхніми словами, відзначився низкою ганебних вчинків, ця медаль втратила свою вартість для них.

  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Юрко Вовкогон “Гуцул”. В своєму дописі він зазначає, що Абрамів є зятем Дмитра Яроша. Крім того він звинувачує його в побиті бійця 2- ої штурмової роти 5-го бату ДУК ПС, друга Лисого.

  “Я – друг Гуцул, друг Аякс та друг Гаррі повернули нагороди “За оборону Донецького аеропорту”, після того як цю нагороду дали також керівнику жандармерії “Смереці”, який за випадковим збігом обставин є ще зятем Дмитро Ярош

  Кілька слів про причину нашого рішення:

  Смерека, окрім багатьох ганебних вчинків, відзначився тим, що прикував наручниками і разом з іншими жандармами побив (прикованого!) нашого бойового побратима, бійця 2- ої штурмової роти 5-го бату ДУК ПС, друга Лисого.

  Ми вдячні волонтерам та організаторам нагородження і особисто другу Петровичу за те, що роблять дуже потрібну справу. Також поважаємо хлопців, які заслужили цю нагороду.

 • Але для нас носити таку ж нагороду, як і Смерека, це постійне нагадування про те, що в Україні, за яку ми боремось і за яку загинули наші побратими, є виродки, які під прикриттям родинних зв’язків можуть знущатися з фронтовиків.

  Надто багато хлопців віддали своє життя для того, щоб ми дозволили собі йти на компроміси із совістю. У мене все. Боротьба триває.”, – текст допису.

  Нагадаємо, що Абрамів розповів про циркуляр Шокіна.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!