“DOLTOUR 2021”: у Долині представників туристичних сфер запрошують на виставку-ярмарок

 • Міський голова Іван Дирів анонсував проведення регіональної виставки-ярмарку “DOLTOUR 2021”. Він дасть старт туристичному сезону в Долинській громаді.

  Захід відбудеться 30 вересня в рамках Міжнародного туристичного тижня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міську раду.

  «Це буде своєрідний туристичний майданчик, де кожен охочий зможе представити та просувати асортимент усіх видів і послуг. Участь у заході дозволить установити нові та підтримати наявні ділові контакти, отримати інформацію про тенденції розвитку сфери туризму»,– зазначає очільник громади.

  Насамперед представники туристичної сфери: готелів/мотелів, власників сільських зелених садиб, туристичних фірм/агенцій, страхових компаній, власників туристичних атракцій та об’єктів, орендаторів туристичного спорядження, магазини туристичного спорядження та одягу матимуть можливість заявити про себе і продемонструвати чим саме вони готові дивувати туристів.

  «Таке живе і відкрите спілкування – важливе в плані налагодження контактів, додаткові можливості обговорити проблеми чи досягнення у плані розвитку внутрішнього туризму , – акцентує Іван Дирів. – Сподіваюсь на якомога ширше представлення Долинського краю на цьому ярмарку. Тож, запрошую всіх, кому цікава туристична сфера Прикарпаття до участі у “Регіональній туристичній виставці-ярмарку “DOLTOUR 2021” для презентації туристичних можливостей та перспектив”.

 • Читайте також: 2 вересня, вчителі Долинського ліцею №5 вийшли на страйк.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!