Долинську і Рожнятівську райдержадміністрації приєднають до Калуської

 • Розпочалась процедура реорганізації у Долинській та Рожнятівській районних державних адміністраціях.

  Про це повідомляють “Вікна”.

  Процедура реорганізації райдержадміністрацій відбувається у зв’язку з впровадженням адміністративно-територіальної реформи і завершенням реформи децентралізації.

  Внаслідок децентралізації влади в Україні Уряд та Верховна Рада створили 1469 територіальних громад замість 11,5 тис. місцевих рад та утворили 136 районів замість 490. Разом із скороченням кількості районів має відбутися і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

  Відповідно до розпорядження ОДА від 04.01.2021 №2 «Про утворення комісій з реорганізації районних державних адміністрацій» утворили комісію з реорганізації Долинської, Рожнятівської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Калуської РДА. Головою комісії призначили голову Калуської райдержадміністрації Жанну Табанець.

  На першому засіданні комісії прийняли рішення про можливе звільнення працівників райдержадміністрацій, які реорганізовуються, про що видали відповідне розпорядження.

  Наразі у Калуській райдержадміністрації штатна чисельність становить 87,5 штатної одиниці, у Долинській РДА — 98, у Рожнятівській РДА — 89. Загальна чисельність у трьох райдержадміністраціях — 274,5 штатної одиниці. Після реорганізації, штатна чисельність у Калуській райдержадміністрації становитиме 163 штатних одиниці.

  До слова, Івано-Франківська районна рада прийняла бюджет на 2021 рік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!