Долинянам розповіли, куди подіти ялинки після свят

 • Хоча цикл  новорічно-різдвяних святкувань  ще триває, уже зараз  багато мешканців громади думають над тим, куди подінуть хвою.

  КП «Комунгосп» Долинської міської ради  пропонує «позбутися»  своєї новорічної красуні з користю, пише Долинська міська рада.

  Директор  підприємства Володимир Бойків повідомляє, що ялинки та сосни можна привозити на територію підприємства. Тут гілки та деревця подрібнюють за допомогою спеціальної дробарки.  Далі тирсу транспортують до сховища і використовують в господарчих цілях.  Наприклад,  спалюють у дров’яному котлі,  опалюючи приміщення.

  Привезти ялинки та сосни можуть усі охочі. Щоб дізнатися більше та обрати зручний для Вас час, можна попередньо зателефонувати за номерами телефону: 2-87-46 або 2-87-45.

  Якщо ж немає можливості привезти деревце –  можна його залишити на сміттєвому майданчику, поруч з контейнером для твердих побутових відходів. Звідти їх уже  заберуть працівники служби з благоустрою, що здійснюють вивезення сміття.

  Багато людей  забувають, що загальнобудинкові контейнери призначені лише для твердих побутових відходів, а ялинки і сосни не відносяться до побутових відходів, це вже інша категорія. Буває, мешканці пробують все ж «втиснути» дерево у бак з відходами. Не варто цього робити, адже потім працівникам КП «Комунгосп» доводиться витягувати ялинку чи сосну з гори сміття.

  Нагадаємо, що у Долині невідомі пошкодили ялинку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!