Долинянин переміг у конкурсі скульпторів

Нещодавно у Києві в «Парку Київська Русь» пройшов Міжнародний фестиваль дерев’яних скульптур «Київська Русь».

Впродовж чотирьох днів відвідувачі Парку споглядали за роботою 11 команд скульпторів. Найкращі майстри випилювання скульптур із дерева, з України та Білорусі, декілька днів творили свої шедеври, надаючи 2-метровим колодам образи історичних персонажів, казкових та билинних героїв, повідомляє прес-служба Вигодського лісового господарства.

Переможцем фестивалю став скульптор Олександр Козачук з міста Рівне – із конкурсною роботою «Вікінг».  Друге місце посів Іван Халус, мешканець села Сенечів, Долинського району, із конкурсною роботою «Гусляр з райськими птахами».

Долинянин Іван Халус на відміну від інших учасників, які мали спеціальну освіту є скульптором-самоучком і його робота виконана лише бензопилою, без використання інших інструментів. З його роботами можна познайомитись у Шевченківському лісництві, Вигодського лісгоспу (біля лісництва та в рекреаційному місці «Шандра»), селищному парку по вул. Драгоманова («Алея казок»), перед будинком культури дві скульптури з липи “Бойко та Бойківчанка” та ін.

Раніше “Галицький кореспондент писав“, Футбол, гирі та стрільба: калуські лісники показали спортивну підготовку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!