Допомога ЗСУ: у Калуші на аукціоні продають підписаний Олегом Псюком прапор

 • Прапор, підписаний солістом “Kalush Orchestra” Олегом Псюком, та марки з російським кораблем продають на аукціоні волонтери Калуської міської філії “Союзу українок”.

  У такий спосіб вони збирають гроші, щоб придбати тепловізор для бійців, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне”.

  “З Олегом ми домовилися підписати прапор ще до його перемоги. Якраз вийшло так, що ми не встигли перед його поїздкою на “Євробачення”, тому що не знали, чи переможемо. І коли Олег повернувся, одразу наступного дня він підписав нам два прапори для аукціону. Він відгукнувся відразу, і це було дуже приємно”, — каже волонтерка Христина Урда.

  Стартова ціна лота — 5 тис. грн, кожен наступний крок — 200 грн. Це — не єдина річ, яка буде представлена на аукціоні, розповідає Христина Урда.

  Продаватимуть волонтери ще й два різновиди поштових марок із зображенням російського корабля. Їхню ціну поки не визначили. За отримані гроші членкині “Союзу українок” планують придбати тепловізор для калушан, які зараз воюють на передовій.

  “Це — потужний тепловізор, який допоможе нашим військовим якісно виконувати свою роботу, а також знаходити поранених у бою. Тепловізор військові вибирали самі, тобто яку модель вони хочуть. Нам лише скинули посилання”, — говорить Христина Урда.

 • Ціна тепловізора — 154 тис. грн. Благодійний аукціон Калуської міської філії “Союзу українок” триватиме до 20:00 12 червня в Instagram.

  До теми: Івано-франківський мер виставив себе на аукціон: на підтримку армії продаватимуть зустрічі з відомими людьми

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!