Допит міського голови Івано-Франківська перенесли – не було адвоката (фото)

Сьогодні, 28 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків ходив дати свідчення з приводу вивезення ромів на Закарпаття.

Як свідок він прибув в Івано-Франківське міське відділення  національної поліції, інформує “Суспільне“. 

Щоб підтримати очільника міста, до відділення поліції прийшли люди. Були у засобах захисту, але соціальної дистанції дотримувалися не всі. Одна жінка голосно молилася, а коли Руслан Марцінків зайшов у будівлю – заплакала.

Втім міський голова затримався там недовго – за кілька хвилин повернувся і розповів, що розмову перенесли.

“Ми перенесли цей допит на перше травня, бо сьогодні мій захисник на судовому засіданні, і ми не знали про цей допит. Стаття передбачає до п’яти років ув’язнення, а також позбавлення права займати ті чи інші посади. Ну, будемо захищатися у межах чинного законодавства”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Нагадаємо, днями міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків дав доручення вивезти людей ромської національності з міста в Закарпатську область.

Дії мера вже прокоментувала Коаліція ромських неурядових громадських організацій України, яка опікуються захистом прав ромської меншини в України, а також Посольство Сполучених Штатів. 

Згодом Арсен Аваков повідомив, що за фактом заклику до примусового переміщення людей в Івано-Франківську Нацполіція розпочала кримінальне провадження за ст. 161 ККУ. А у франківській поліції кажуть, що не просили у Марцінківа автобус для ромів. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!