Дорога додому: собака пройшла 25 кілометрів, щоб повернутися до господарів у Франківськ

25 кілометрів шляху подолала Багіра, щоб повернутися в Івано-Франківськ до своїх господарів.

Про історію цієї собаки розповіла волонтерка притулку для тварин “Дім Сірка” Катерина Вторак, пише “Суспільне

Собаку знайшли 16 грудня минулого року в одному з дворів Івано-Франківська, напроти “Велесу”. 15 грудня в одному з під’їздів вона народила вісьмох цуценят. Волонтери почали шукати для неї перетримку. За день відгукнувся чоловік і запропонував для перетримки свій гараж. Пустив маму з цуценятами на два тижні. В гаражі сім’я прожила три місяці. Усі восьмеро цуценяток знайшли своїх господарів. Рівно за два місяці, 15 лютого,  віддали двох останніх дівчаток.

Коли почався карантин, не знали, що з нею робити. Навіть думали випустити в той двір, звідки її взяли. Давали оголошення, але ніхто собаку не захотів забрати. Я попросила свою знайому Настю, щоб вона взяла Багіру на перетримку. Хоча дівчина вже має Азочку – взяла її з притулку. Але ця собачка живе у батьків чоловіка у селі Буківна“, – каже Вторак. 

Настя взяла Багіру до себе на місяць. Потім уже не хотіла з нею прощатися. Вирішили собаку відвезти в село, де є ще одна собака – Аза. Згодом дві собаки звикли одне до одної. 

Одного дня залишили тварину. Настя з чоловіком поїхали у справах, а Багіра з Азою залишилися вдома. Аза згодом повернулася додому, а Багіра зникла“, – розповідає волонтерка. 

Потім у соцмережі господарі тварини написали оголошення про те, що пропала собака.  Та уже згодом Багіра прийшла до Івано-Франківська, та не сама. Вона привела із собою свою точну копію, але вдвічі більшу. Дівчинці десь пів рочку. Обох собак Настя забрала у квартиру. І тепер в неї крім Багіри є ще одна собачка – Багіра №2.

Багіру після усього, що трапилося, нікому не віддасть, а для подруги шукають господарів. Сьогодні собачку простерилізували. Вона велика, була б гарним охоронцем“, – додає Катерина Вторак. 

Читайте також: На Німецькому озері рятувальники допомогли лебедю

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!