Дорогу до рідної домівки встелили квітами: на Болехівщині зустріли загиблого Героя

 • До рідного дому сьогодні, 30 серпня, привезли тіло загиблого Героя України Івана Прокіпчина.

  Він віддав своє життя, стримуючи ворога, що підступно напав на нашу землю, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Болехівську міську раду.

  Віддаючи шану та славу, сотні небайдужих жителів Болехова, зі схиленими головами, квітами, запаленими лампадками та прапорами, не стримуючи сліз, вийшли на центральну дорогу міста, якою рухався траурний кортеж.

  У рідному селі Тисів Героя зустрічали сотні односельців. Від початку села вздовж дороги односельчани створили живий ланцюг, встеливши дорогу до рідної домівки гілочками калини, живими квітами, лампадками. До траурного кортежу долучилися десятки автомобілів жителів громади з прапорами України.

  Біля храму Введення в храм Пресвятої Богородиці ПЦУ з молитвою зустрів Героя отець Олександр Васютин, парафіяни храму з хоругвами.

  Тіло Героя до рідної домівки занесли побратими в супроводі священника, згорьованих батьків, міського голови, старости села, сусідів, друзів, родичів.

  “Цей день сповнений гірким болем насамперед для батьків, рідних та близьких, друзів, односельців та для всіх нас, жителів Болехівщини. Схиляємо голови у жалобі за Героєм, у якого було попереду довге і щасливе життя. Але йому тепер навіки 42… Не забудемо… Не пробачимо…”, – йдеться в повідомленні.

  Поховають українського захисника сьогодні на місцевому кладовищі.

  До теми: Маленький син лишився без тата: під час обстрілу загинув офіцер з Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!