Доступ ЗМІ до “Краківця” у день приїзду Саакашвілі обмежать

 • Про це інформує Державна прикордонна служба України.

   “Зважаючи на те, що 10 вересня деякі політичні партії та депутати анонсують проведення поблизу пункту пропуску “Краківець” на кордоні з Польщею масових акцій, це створює додаткові ризики виникнення конфліктних ситуацій та інших провокацій”, – сказано в повідомленні.

  “У зв’язку з цим, Держприкордонслужба України повідомляє представникам засобів масової інформації, що 10 вересня робота представників медіа в пункті пропуску “Краківець” буде обмежена. Всі коментарі з зазначеної теми можна буде отримати поряд із пунктом пропуску, де буде облаштована площадка для комунікації”, – заявляють прикордонники.

  ДПСУ також інформує, що “польська сторона теж повністю обмежує роботу будь-яких засобів масової інформації в своєму пункті пропуску “Корчова”, що розташований навпроти українського “Краківця”.

  Як відомо, 10 вересня Саакашвілі планує в’їхати з Польщі до України – можливе його затримання. Політик подорожує з українським паспортом, хоча президент Петро Порошенко в липні позбавив його громадянства України.

  Народні депутати від партії “Самопоміч” планують зустрічати Саакашвілі на КПП “Краковець” 10 вересня. Представники “Демальянсу” також поїдуть туди, щоб прослідкувати за законністю процедур.

 • Грузія направила Україні вже третій запит про видачу свого колишнього президента.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!