Досягнення та перемоги: у Франківську розповіли, як працює Мала академія наук

 •  Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього заслухали звіт про роботу Малої академії наук учнівської молоді.

  За словами директорки академії Ірини Загрійчук, у них є 12 наукових відділень, які охоплюють 38 секції майже за всіма науковими напрямками. Мовляв, це сприяє виявленню найбільш талановитої та обдарованої молоді, розвитку її наукового потенціалу. Наразі вихованцями Малої академії є 375 учнів. До занять залучаються діти та молодь від 14 до 18 років. Вихованці МАНУМ отримали високі нагороди.

  Зокрема, Віктор Усков та Олександр Шиловських стали президентськими стипендіатами, Марко Шийка, Зоряна Губаль, Наталія Павлюк – стипендіатами міської ради, а Зоряна Губаль і Наталія Павлюк – стипендіатами облдержадміністрації та голови обласної ради.

  Також вихованка академії Наталія Павлюк здобула перемогу (ІІІ місце) на ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства; І місце на міському етапі Всеукраїнської акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (тематичний напрям «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові»); ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (напрямок експедиції «З попелу забуття » ); І місце у міському конкурсі «Історія і «Просвіта»; ІІІ місце за підсумками проведення загальноміського учнівського конкурсу “Готуй нових борців, Холодний Яре!: від Холодного Яру до Чорного лісу” у номінації “Історія”.

  Юлія Корженьовська, слухачка секції теології, релігієзнавства та історії релігії МАНУМ посіла І місце за дослідження волонтерської діяльності священиків-капеланів (акція «Герої не вмирають»). Артур та Ірина Антоняк стали дипломантами конкурсу есе «Івано-Франківськ у мініатюрі». Марко Шийка, дійсний член Івано-Франківської МАНУМ здобув перемогу в національному конкурсі з нейронаук Ukrainian Brain Bee -2018, посівши ІІ місце. Окрім того, 9 учнів Малої академії посіли призові місця у науково-практичній конференції «Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля».

  У 2018 році на І (міському) етапі Конкурсу-захисту вихованці представили 79 наукових робіт. Переможцями на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН визначено 48 учнів. А на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту Івано-Франківськ представляли 14 учнів, з них 7 – переможці.

  Нагадаємо, П’ять учасників АТО/ООС з Прикарпаття отримуватимуть стипендії голів ОДА та обласної ради

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!