“Довбуш”: восени відбудеться прем’єра легендарного фільму (фото/відео)

 • Цієї осені відбудеться українська прем’єра фільму “Довбуш” Олеся Саніна.

  Наразі в Києві стартувала фінальна частина зйомок, а головні сцени фільмували у віддалених куточках Карпат, пише “Галицький кореспондент“.  Це один із найдорожчих і наймасштабніших проєктів в історії українського кіно. У зйомках фільму взяли участь актори з Прикарпаття. Роль Олекси Довбуша у стрічці виконує Сергій Стрельников, кохану Довбуша – Марічку – Даша Плахтій, у ролі Правиці – Ростислав Держипільський. Також головні ролі виконують Олексій Гнатковський та Олександр Мавріц.

  Як повідомили на сайті “Нове українське кіно”, орієнтовний бюджет картини становитиме понад 90 млн грн.

  За сюжетом історико-пригодницької картини, у першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах розгортається драма життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу, і тут навічно оселяється таїна його безсмертя. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати. 

  Нагадаємо, прем’єра стрічки мала відбутися 10 листопада 2020 року, але через пандемією COVID-19 була перенесена. Нова запланована дата релізу – осінь 2021 року.

  Читайте також: у мережі з’явився анонс до фільму про Франківщину.

  Детальніше про прем’єру “Довбуша” дивіться у сюжеті ТРК Україна:

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!