Довічне позбавлення волі за зраду: ВР прийняла новий закон

 • В Україні прийняли законопроєкт про посилення відповідальності за злочини проти основ нацбезпеки в умовах дії режиму воєнного стану.

  Як повідомляє Верховна Рада України, проголосували за такий законопроєкт через збільшення кількості диверсантів в Україні, пише “Галицький кореспондент“.

  “Вони готові продати рідну землю “за 30 срібняків”, ігноруючи все горе українського народу від нападу Росії… Документ розробили, щоб забезпечити максимальне та справедливе покарання тих громадян України, які в умовах воєнного стану вчиняють дії, що послаблюють нашу обороноздатність, а також посягають на суверенітет країни, або спричиняють будь-яку шкоду нашому цивільному населенню (малюють мітки для обстрілів РФ, надають інформацію окупантам і т.д.)”, – йдеться в повідомленні.

  Законопроєкт містить 3 положення:

  1. Амністія. Доповнюється стаття 86 ККУ, якою передбачено: особи визнанні винними у держзраді, диверсії не можуть бути амністовані.

  2. Збільшується покарання за статтею 111 ККУ (Держзрада). Якщо раніше каралося позбавленням волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої. То нині каратиметься позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

 • 3. Збільшується покарання за статтею 113 ККУ (Диверсія). Додали нову частину до статті, яка передбачає наступне: за ті самі діяння, вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, зрадники каратимуться позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

  До теми: прив’язали до стовпа і відшмагали: на Прикарпатті публічно покарали мародера 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!