ДПТ скандальної забудови на Макогона винесуть на розгляд сесії

 • Сьогодні, 19 жовтня, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради вніс на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м.Івано-Франківська) для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочку в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова».

  Тож уже 27 жовтня на черговому засіданні міська рада планує розглянути його та затвердити.

  «Пропозиції мешканців взяті до уваги. Зокрема, зробити буферну зону між багатоповерховими будинками і малоповерховою забудовою. Там збудують садок», – пояснив керівник департаменту архітектури Орест Кошик.

  Раніше «Галицький кореспондент» писав, що цей ДПТ розглядали на містобудівній раді. Згідно з планами, в цій промисловій зоні мають збудувати 19 багатоповерхових будинків, садок на 150 місць та підземний паркінг. Мешканці пропонували в першу чергу спорудити дитячий садочок не менше, ніж на 280 місць, а вже потім – житлові будинки. Скасувати спорудження будинку №4, залишити зелену зону та облаштувати дитячий заклад.

  Поверховість будинків, наближених до існуючих забудов прилеглих до вулиць Макогона, Кобилянська, Подільська, Косівська наполягають зменшити до 5 поверхів, зважаючи на особливість ґрунтів та високу ймовірність підтоплення ґрунтовими водами.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!