Древня сила, нові сенси: франківська психологиня презентує пісню в унікальному жанрі етнохілінгу

 • У п’ятницю, 20 серпня, в Івано-Франківську відбудеться презентація пісні та кліпу «Вербовая дощечка» у зовсім новому авторському жанрі – етнохілінгу.

  Авторкою роботи є психологиня, сексологиня та виконавиця Аурелія Боляк.

  «Я знайшла спосіб поєднати любов до народної пісні та любов до проживання насолоди, радості у жіночому тілі – знайшла спосіб зцілити свою розколоту Душу.  А сказано: зцілишся сама – зціляться тисячі довкола тебе. З трепетом приймаю народну мелодію і ділюся через слова новим досвідом, закладаючи нову реальність. Кому відгукується – запрошую в цей прекрасний новий світ», – ділиться ідеєю авторка.

  Аурелія започаткувати новий стиль у музиці – етнохілінг.  Йдеться про зцілення душі через народні пісні, але наповнені новими сенсами, тобто музика лишається та сама, а слова виконавиця пише свої.

  У пісні «Вербова дощечка» перший куплет лишився оригінальним, решту Аурелія переписала. Називає це піснею-містерією, адже заклала туди дуже глибокий зміст: про сакральні процеси любові, сексуальності, горювання і зцілення, про гармонійні стосунки чоловіка та жінки. Каже, що це не просто слова, кожен куплет нею прожитий.

  Психологиня хоче, щоб наступні покоління виносили з минулого перли, а не продовжували копирсатися в непереробленому болю. Бо цінність не в тому, що страждали. А в тому, що вистояли, стали сильнішими, мудрішими. І що готові не до виживання, а до життя, щасливого і багатого. Саме тому і народився проєкт етнохілінг.

  Читайте також: Культ особи: Аурелія Боляк

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!