Дуелі, змагання, амбітні цілі: “СВД Легіон” підсумували діяльність за рік

 • Спортивно-стрілецький тир “СВД Легіон” підсумував свою діяльність за минулий рік, похвалилися успіхами та перемогами.

  “2017 рік був вдалим для клубу: ми досягнули поставлених цілей з розвитку та популяризації стрілецького спорту, майстерність наших спортсменів та злагодженість команди зросла, ми взяли участь та вибороли призові місця у більшості важливих змаганнях нашого краю. Своїми здобутками хочемо поділитись з Вами”, – йдеться на їхньому сайті.

  У квітні у Львові проходили змагання «Самооборона з рушницею», в котрих брали участь двоє спортсменів їхньої команди. У чесній боротьбі Романишак Тарас та Віконський Василь здобули призові друге та третє місця відповідно.

  У травні команда “СВД-Легіон” змагалась в Чемпіонаті України з олімпійського виду спорту — стендової стрільби, або круглого стенду. В команді було шість спортсменів, за результатами змагань одному з них присвоєний перший дорослий розряд з цього виду спорту.

  У липні спортсмени команди брали участь у Відкритому чемпіонаті Львівської області, де змагались у дисципліні «Практична стрільба», відкритий клас «Рушниця». Практична стрільба — вид стрілецького спорту, полягає у відпрацюванні та виконанні вправ, що відповідають різноманітним випадкам застосування вогнепальної зброї. Завдяки вправності та точній стрільбі двоє спортсменів “СВД-Легіону”, Шило Олексій та Тимофєєв Сергій, вибороли призові друге та третє місця відповідно.

  Серпень був спекотним та насиченим місяцем, адже пройшов Перший відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці. На старт вийшло двадцять п’ять спортсменів — двадцять три чоловіки та дві жінки. Знову відзначились спортсмени команди “СВД-Легіон”, зайнявши друге та третє місця.

  Жовтень запам’ятався знаковою подією — вперше в регіоні пройшов чемпіонат України з дуельної стрільби з гладкоствольної рушниці. Дуельна стрільба — вид стрілецького спорту, де двоє спортсменів одночасно починають виконувати стрільбу по металевих мішенях на час, і перемагає той, хто першим влучить у всі мішені. Спортсмен нашої команди Романишак Тарас зайняв призове третє місце.

  У листопаді серед журналістів-аматорів області проходили змагання на базі стрілецького клубу “СВД-Легіон”. В них брали участь 15 осіб. Була проведена прес-конференція, після якої журналісти могли позмагатися у стрільбі з гладкоствольної рушниці та із травматичного пістолета.

  Також цього місяця стрілецький клуб підписав договір про співпрацю з Рогатинською спеціалізованою школою Олімпійського резерву. Ми активно підтримуємо розвиток стрілецького спорту  та популяризуємо його серед молоді та юнацтва, сприяємо розвитку молодих спортсменів. Зокрема, команді Рогатинської школи передали форму для участі у змаганнях.

  В грудні у Львові відбувались змагання по високоточній стрільбі з мінікарабіну. Спортсмен команди “СВД-Легіон” увійшов у п’ятірку кращих стрільців.

  У 2018 році стрілецький клуб “СВД-Легіон” продовжить розвивати стрілецький спорт в Івано-Франківські області.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!