Думай глобально – дій локально: в Івано-Франківську «ламали» культурні бар’єри

 • Вчора, 19 вересня, в Івано-Франківську відбувся англомовний воркшоп «Think globally – act locally!»

  Це перший захід у межах проекту “Ucity2”, яким організатори хочуть посприяти толерантному ставленню до національних меншин. А також знищити стереотипи щодо жителів Івано-Франківська з різних країн.

  Як повідомляють координатори «Think globally – act locally!», в Івано-Франківську живе приблизно десяток тисяч іноземців і лише мала частина з них є соціально активною за межами їхніх національних груп. Саме тому команда «Ucity2» хоче знищити бар’єри між іноземцями та корінними мешканцями, зробивши як одних так і інших більш відкритими до спілкування.

  Для учасників заходу організували спілкування та інтерактивні ігри, щоб знайти нові знайомства та покращити свої знання англійської. Економіст Єльського університету Ерік Фейн провів лекції на тему «Парадигма культурної глобалізації», де розповів також про культурні стереотипи.

  «Щоб розв’язувати проблему, потрібно визнати, що вона існує. Якщо ти не готовий визнати проблему, пов’язану зі стереотипами, то ти не зможеш бути відкритим до способів її вирішення», – каже спікер заходу.

  Ерік Фейн навів приклад про те, що зараз афроамериканці мають багато пільг в США, а деякі громадяни вважають це несправедливим. Доповідач пояснює, що це справедливо, бо влада тепер компенсує їм ту дискримінацію, якої вони зазнавали впродовж історії.

  Роксолана Бабій, гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості   

  Читайте також: У Франківську запустять проєкт для протидії домашньому насильству

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!