Два нові спортивні майданчики з’явилися й на Богородчанщині

 • Один із майданчиків зі штучним покриттям минулої неділі, 12 листопада, відкрито у селі Бабче.

  Зазначимо, що його будівництво розпочатого ще у 2012 році. Тоді сільським головою Ігорем Андрієвим було подано відповідний проект, що став одним із переможців ІІІ обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Для облаштування території під майданчик з бюджету області було виділено 75 тис. грн, 25 – з бюджету району та 5 тис. грн виділила сільська рада, повідомляє прес-центр Івано-Франківської ОДА.

  І лише цьогоріч, завдяки активній позиції громади та підтримки райдержадміністрації, вдалося завершити підготовчі роботи.

  Голова райдержадміністрації Франко Єжак наголосив, що розвиток спортивної інфраструктури – це пріоритет, який Президент України Петро Порошенко визначив у Національній стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя — здорова нація». Тому місцеві органи виконавчої влади готові, на принципі співфінансування, підтримати кожну ініціативу,  мета якої –  будівництва або оновлення спортивних об’єктів.

  До теми: У Франківську відкрили сучасний баскетбольний майданчик

  На завершення дійства, між збірною командою сільських голів району та збірною командою районної ради відбулася товариська гра з футболу.

  Того ж дня відбулося відкриття дитячого майданчика у селі Глибівка. Захід став справжнім святом для жителів села, адже це вперше в селі облаштовано спеціальне місце для дитячого відпочинку.

  Основні кошти на закупівлю матеріалів та проведення робіт в розмірі 100 тис. грн були виділені з державного бюджету.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!