Дві громади Прикарпаття отримали майже 6 мільйонів гривень для підтримки потерпілих від насильства

 • На Прикарпатті дві громади отримали державну субвенцію на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

  Заступниця голови ОДА Людмила Сірко взяла участь в онлайн-нараді щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки потерпілих від насильтства. Нарада відбулася під головуванням заступника міністра соціальної політики України Уляни Токарєвої, інформують в ОДА.

  Зауважувалося, що розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 07.08.2023 № 309 затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 5 875,016 тисяч гривень, а саме:

  – бюджету Городенківської міської територіальної громади в сумі 906,050 тисяч гривень на створення денного центру при комунальному закладі «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради;

  – бюджету Коломийської міської територіальної громади в сумі 4968,966 тисяч гривень на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.

  Важливо, що у Городенківській міській територіальній громаді завершено всі роботи, зазначені в кошторисній документації. Кошти освоєно в повному обсязі, повідомили в ОДА.

  В Коломийській міській територіальній громаді проведено демонтажні роботи в приміщенні. Розпочато роботи щодо заміни покрівлі та внутрішні роботи. Субвенцію заплановано освоїти до кінця року в повному обсязі.

  На виході у Коломиї та Городенці запрацюють центри для потерпілих від сімейного чи статевого насильства.

  До теми: У Городенці відновили роботу лялькового театру

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!