Двох футболістів “Прикарпаття” назвали кращими гравцями Першої ліги

• Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout назвала символічну збірну завершального туру Першої ліги сезону 2019/20.

Приємно, що після виїзної перемоги над “Гірником-Спортом” (4:2) до числа найкращих потрапив нападник Команди рідного краю Роман Барчук, який оформив “дубль”, а ще одного форварда “Прикарпаття” – 18-річного Андрія Хому журналісти визнали найкращим молодим гравцем 30-го туру, передає пресслужба “Прикарпаття“.

Символічна збірна 30-го туру Першої ліги:

Воротар – Андрій Попович (Минай)

Захисники:
    правий захисник – Владислав Ляшевський (МФК Миколаїв)
    центральний захисник – Олександр Маткобожик (Минай)
    лівий захисник – Тарас Саків (Рух)

Півзахисники:
    правий півзахисник – Руслан Паламар (МФК Миколаїв)
    центральний півзахисник – Андрій Ткачук (Минай)
    атакувальний півзахисник – Ярослав Ямполь (Металіст 1925)
    лівий півзахисник – Максим Брагару (Чорноморець)

Нападники:
    нападник – Роман Яловенко (Чорноморець)
    нападник – Роман Барчук (Прикарпаття)

До дев’яти голів довів свій особистий показник досвідчений форвард прикарпатців. У матчі в Горішніх Плавнях Барчук відзначився двома голами за три хвилини (один з двох найшвидших дублів сезону), проявивши наполегливість і безкомпромісність в атаці. Здорово відкриваючись під передачі з глибини і замикаючи флангові подачі, Роман виявився дуже складним підопічним для захисту «гірників».

Тренер туру – Василь Кобін (Минай)

Найкращий молодий гравець туру – Андрій Хома (Прикарпаття)

• 18-річний півзахисник, заточений на атакуючу гру, вперше отримав шанс проявити себе в стартовому складі. І незважаючи на більший досвід в суперників, зумів дуже здорово зіграти на полі Гірника-Спорт. Це він відвів за собою суперників на ближню штангу при кутовому, здійснивши гольову скидку на Француза в епізоді з першим голом, він же заробив пенальті в четвертому голі. Перші 90 хвилин в стартовому складі Команди рідного краю Андрій запам’ятає надовго.

Статистика SportArena.com: 3 матчі у чемпіонаті, 170 хвилин, 1 участь у гольовій атаці.

Джокер туру – Сергій Семенюк (Агробізнес)
    Гол туру – Олександр Михайличенко (Чорноморець – Металург)