Двох медиків-іноземців, які нелегально затримались на Прикарпатті, зобов’язали виїхати з України

 •  
  Обидвоє іноземців – колишні студенти медичного вузу.
   
  Міграційна служба Івано-Франківщини зобов’язала виїхати з України двох іноземців-лікарів, йдеться у пресслужбі.
   
  У ході проведення заходів з виявлення іноземних громадян, які незаконно перебувають на території України, працівники міграційної служби Івано-Франківської області небезпідставно ухвалили рішення про притягнення до адміністративної відповідальності 26-річного громадянина Ісламської Республіки Пакистан і 30-річного громадянина Республіки Індія.
   
  У липні минулого року після завершення навчання вони мали здати посвідки на тимчасове проживання в Україні і кожен повернутися на свою батьківщину. Нині пояснюють, що «затрималися» в Україні без злого умислу і планували виїхати навесні.
   
  З правопорушників стягнули на користь держави штраф (по 3400 гривень), а покинути територію України зобов’язали дещо скоріше, ніж настане весна.
   
  Упродовж січня на території Івано-Франківської області міграційна служба виявила 6 іноземців з неврегульованим статусом. Щодо п’яти осіб ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження чи в треті країни, натомість щодо ще одного іноземця, який має кримінальне минуле, міграційна служба ініціюватиме проведення процедури примусового видворення.
   
  За порушення міграційного законодавства з початку року міграційна служба області притягнула до адміністративної відповідальності загалом 17 осіб, у тому числі, двох громадян України.

  До теми: В Івано-Франківській громаді військові без статусу УБД можуть отримати 5 тисяч гривень на комуналку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!