Двом прикарпатцям повернули кошти за скасований відпочинок

Двоє прикарпатців, поїздки котрих не відбулися через карантин у зв’язку із коронавірусною інфекцією, отримали назад кошти, витрачені на заплановану подорож.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області збільшилась кількість звернень громадян з питань надання туристичних послуг.

У зв’язку із введенням карантину в Україні, відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», було призупинено прийняття туристів у відпочинкові комплекси області.

Нещодавно до Головного управління звернулася жінка з проханням допомогти повернути 12 282 гривні за ненадану туристичну послугу.  Спеціалісти управління захисту споживачів провели позаплановий захід державного нагляду (контролю),  суб’єкту господарювання надали припис та зобов’язали повернути кошти. 

Подібне звернення надійшло до управління щодо повернення коштів за ненадану екскурсійну поїздку до Європи. За результатами проведеної перевірки споживачу повернули 4900 гривень.

Нагадаємо, чотири курортні країни Європи планують пускати до себе туристів із України

Family with luggage looking at airport terminal schedule
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!