Двоє калушан стали чемпіонами України з пауерліфтингу

  • 5-7 квітня в Луцьку відбувся дев’ятий відкритий чемпіонат WPA-WUAP України. На цих змаганнях успішно виступили двоє калушан.

    Студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Назарій Левицький, якому 28 квітня виповниться тільки 19 років, відстояв свій титул чемпіона України в дисциплінах «Пауерліфтинг» та «Станова тяга» в дивізіоні з проходженням допінг-контролю вікової групи Teenagers 18-19 у ваговій категорії 82,5 кг.

    До того ж, 32-річний калушанин, машиніст газодувних машин на заводі «Карпатнафтохім» Сергій Оленчук здобув титул чемпіона України в дисциплінах «Пауерліфтинг» і «Станова тяга», а також бронзову медаль в дисципліні «Жим лежачи» в дивізіоні з проходженням допінг-контролю вікової групи Open у ваговій категорії 67,5 кг. Крім того, він виборов друге місце в дисципліні «Пауерліфтинг» в абсолютній ваговій категорії, інформують “Нафтохімік-Калуш”

    Для обох калуських спортсменів ці змагання в Луцьку були водночас контрольним підготовчим етапом до чемпіонату світу. Він проводитиметься 16-19 травня, учасниками якого будуть найсильніші атлети Європи, Азії, Америки та Африки.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!