Двоє прикарпатських школярів виграли гранти на навчання у США

 • 11 із 16 фіналістів проєкту Ukraine Global Scholars вступили до престижних шкіл-пансіонів Сполучених Штатів Америки.

  Такі результати оприлюднили на сторінці освітньої ініціативи в соціальній мержі “Фейсбук”:

  “Наразі, 11 із 16 фіналістів та фіналісток вступили до престижних шкіл-пансіонів, отримавши близько двох мільйонів доларів США у грантах! Троє UGSівців також стали стипендіатами почесної Davis Scholarship, що у майбутньому покриє частину витрат на коледж. Це значно збільшить їхні шанси на вступ до топових коледжів після випуску зі шкіл!”, – йдеться у повідомленні.

  Серед зазначених 11 фіналістів є двоє школярів із Івано-Франківщини.

  Вероніка Кітцул із села Долішнє Залуччя Снятинського району виграла грант у розмірі 130 тисяч доларів, а Юрій Стасюк із Калуша – в розмірі 230 тисяч доларів.

  Нагадаємо, що чотири прикарпатських школи потрапили в топ-100 найкращих по Україні.

 • Довідково. Ukraine Global Scholars Foundation (UGS) — неприбуткова організація, створена з метою допомагати найбільш талановитим, розумним та амбіційним українським студентам отримувати освіту в найкращих університетах світу, що, зазвичай, розташовані в США.

  Орагнізацію очолюють випускники та студенти, що навчались або в даний час навчаються в кращих університетах світу (Гарвард, Університет Пенсильванії, Єль, Принстон, Массачусетський Технологічний Інститут та багато інших).

  Завдяки зусиллям програми українські учні зможуть вступити до кращих навчальних закладів світу і отримати фінансову допомогу, що покриває всі витрати учнів на час здобуття диплому бакалавра. Програма є надзвичайно конкурентною, адже кожного року обирають лише 20 учнів зі всієї України.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!