Диплом чи освіта: у Франківську обговорили навчання у приватних університетах

 • Сьогодні, 16 жовтня, в Івано-Франківську відбулася зустріч між Українським католицьким університетом та Університетом Короля Данила. Тема – диплом чи знання.

  Один із організатор дійства Владислав Біль розповідає, що вони хочуть показати людям успішні кейси, які працюють на Галичині. Почати вирішили із вищої освіти, оскільки є багато хороших приватних закладів, якими варто пишатись:

  “Ми хочемо сказати, що вони є і про них потрібно знати. Можливо, навіть вдасться надихнути майбутнє покоління на створення своїх освітніх закладів”, – каже Біль.

  Також організатори хочуть створити комунікаційну платформу між Львовом та Івано-Франківськом, щоб успішні проєкти спілкувалися між собою та обмінювалися досвідом:

  “Ми говоримо про переваги чи недоліки приватних університетів і на чому студентам треба концентруватися: на отриманню диплома чи знань. Ми надіємось, що наші спікери скажуть своє бачення цього питання”, – наголошує організатор.

  На йому думку, людям треба концентруватися на знаннях і успішний досвід приватних закладів освіти показує – коли люди платять за навчання, вони і відповільніше ставляться до нього. Отже вдається отримати кращі знання:

  “Можливо, Україні потрібно сконцентруватися на поширенні приватної освіти”, – зазначає Владислав Біль.

  Лекторка, представниця УКУ Марія Гонська додає, що важливіше безсумнівно знання. Тільки ті студенти, що отримують добрі знання можуть служити для своєї країни:

  “Викладачі зараз говорять студентам, що їм буде важко працювати без знань, вони будуть робити за трьох. Україна втратила багато часу і тільки важкою працею можна буде здобути те, що ми чекаємо”, – каже Гонська.

  Вона додає, що диплом потрібний. Але наголошує, саме він має бути свідченням високого професіоналізму студентів.

  Читайте також: до Франківська з’їхались 60 провідних науковців з різних країн.

             

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!