Дискусія про освіту і релігію з Остапом Українцем

 • Чи потрібна релігія в школах: у Франківську проведуть відкриту дискусію з представниками громади та різних релігійних конфесій

  Чи обов’язкова у світській державі християнська етика в школах? Чи не порушує вона права інших релігійних конфесій, таким чином дискримінуючі їх? Як уживаються релігійність зі світськістю у різних організаціях, наприклад у Пласті? Як уникнути “іншування” дитини, родина якої належить до релігії, відмінної від превалюючої в громаді? Як родині, що не практикує релігійні традиції, дати дитині об’єктивну інформацію та право вибору?

  Ці та інші питання піднімуть на дискусії “Освіта та релігія: здорові цінності чи дискримінація” 16 грудня о 18:30 у просторі “Вдома”. Теми, пов’язані з правами людини, у громадській сфері Івано-Франківська обговорюються рідко, проте актуалізація є важливою для підвищення обізнаності про правове виховання.

  До участі та діалогу організатори запрошують освітян, представників релігійних конфесій та всіх небайдужих громадян. Зустріч модеруватиме письменник та перекладач, пластун Остап Українець.

  Захід буде проходити у просторі ВДОМА (вул.Галицька, 29, 3 поверх – біля Ратуші, вхід за рогом від Аромакави, навпроти входу в готель Атріум).

  Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією. 

 • https://forms.gle/6ZEV7VhNAXtW7Ftq6

  Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

  Контакти з пресою: Ольга Кукула (097) 155-18-96, D.o.m.48.24@gmail.com

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!