Дистанційного навчання у школах Калуської громади не буде — ніхто не звертався

 • Із понеділка, 21 вересня, в закладах загальної середньої освіти Калуша відновили навчання у звичному форматі: діти вперше, ще з березня, повернулися за шкільні парти.

  Проте не всі батьки підтримують ідею відновлення навчання у закладах освіти. Вони є прихильниками дистанційного формату, оскільки існує загроза для дітей, пов’язана з коронавірусом. Насамперед, це стосується школярів, які мають хронічні захворювання, інформують “Вікна”.

  Саме тому влада Івано-Франківська доручила департаменту освіти для дітей, які залишаються вдома, організувати дистанційне навчання.

  У Калуші про запровадження такого формату (одночасного навчання у закладах освіти і дистанційно) не думають.

  Як повідомила начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, із понеділка в закладах загальної середньої освіти Калуської громади відсутні 6-8% дітей. Така явка — на звичному рівні. Ще до початку навчального року (а очікувалося, що діти в Калуші підуть до школи з 1 вересня) батьки зверталися й обирали інші форми навчання: індивідуальну чи сімейну — це був їхній вибір. Тож, у такому разі, діти можуть не відвідувати заклад освіти.

 • Як зазначила Ірина Люклян, щодо дистанційного навчання чи проти очного формату до управління освіти станом на 23 вересня ніхто з батьків не звертався.

  Нагадаємо, у Франківську школярам скоротять зимові канікули.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!