Дитячі, велосипедом, мистецькі: У Франківську безкоштовно проводитимуть екскурсії (розклад)

 • Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківській облдержадміністрації розповіли про восьмий сезон безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську.

  Начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Віталій Передерко підкреслив, що у 2019 році, як ніколи, програма екскурсій буде цікавою, насиченою і різноманітною. Гіди Івано-Франківська за сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій постаралися взяти до уваги не тільки тематичні запити туристів і мешканців міста, але і почали орієнтуватись на різні вікові та соціальні категорії відвідувачів.

  12 травня розпочинається VIІI-й сезон безкоштовних екскурсій у Івано-Франківську. Цьогоріч заплановано провести 23 тематичні екскурсії, які триватимуть протягом травня-вересня. Гасло проекту у 2019 році – «Креативимо разом».

  Початок кожної екскурсії о 12-ій годині. Збір групи біля входу до обласного краєзнавчого музею. 12 травня на екскурсію запрошує Володимир Устинський. Тема: «Історично-мистецька спадщина Івано-Франківська». З повним графіком екскурсій можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2JjpIxN

  Окрім традиційних тематичних екскурсій, організатори підготували сюрпризи для гостей і мешканців міста.

  По-перше, передбачено цільові екскурсії для дітей, молоді, осіб з інвалідністю, іноземних студентів. По-друге, поза основним календарем мандрівок відвідувачам запропоновано самим обрати зручну дату таких екскурсій:

   – «Вечірні вогні Франківська». Реєстрація за посиланням: #франківськхочунаекскурсію

   – «Івано-Франківськ – дитяча мрія». Реєстрація за посиланням: #франківськхочувдитинство

  – Велосипедна екскурсія «Мистецтво в публічному просторі міста» відбудеться 4 серпня, однак вимоги забезпечення безпеки пересування вимагають попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням: #франківськхочунавелоекскурсію

  Довідково

  Перша безкоштовна екскурсія у рамках проекту відбулась 6 травня 2012 року. Проект започатковано і організовано гідами Івано-Франківської області за участю управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

  Нагадаємо, Третій день: як Івано-Франківськ святкував День міста (фоторепортаж)

  У

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!