Дивовижне свято

Завжди намагаюся займати толерантну позицію до всього. До геїв, до ромів, до росіян. Знаю особисто дуже прикольних росіян, які абсолютно правильно розуміють, що відбувається, і нізащо не образяться зараз на мої слова. Сарказм важко приховати, а от зловтішатися над нещасним східним сусідом не маю ні часу, ні бажання.

Вчора було дивовижне свято – День Росії. Там, «за поребриком», його охрестили «Днем в автозаках», відзначили його і в Україні – підтримкою опозиційних сил росіян.

Так от, нешановна Росіє! Ніколи тобі не бачити Революцій гідності, ніколи не відчувати шаленої гордості за свій народ, коли по одному, потроху, люди встають з колін, вмить перекувавши коси на шаблі, самі починають вичищати зло з країни, не зважаючи на те, що там зверху лепече Вова, Пєтя, Коля, чи Юля. Самі за себе! Священна боротьба з подвійним злом – ззовні і зсередини. Бідна Росіє, ти могутня лиш на агітаційних заходах, якими вам промивають мізки в найкращих радянських традиціях. Результат твоєї мудрості – це бурят на Донбасі, який впевнений, що Росія «такая вєлікая», що навіть сусідні країни розташовані на глобусі Росії.

Ти так довго була нищеною і душеною, що нарешті навчилася кайфувати, задихаючись в міазмах мазохізму й імперіалізму.

Навіть опозиція в Росії – гра в опозицію. Вчорашній день Навальний провів під лозунгом «Требуем ответов», насправді вимагаючи розслідувань стосовно неймовірних статків прем’єра Дмитрія Мєдвєдєва, людини, яка зараз стала неугодною Путіну.

“Тяжелый русский дух, нечем дышать и нельзя лететь”, – Александр Блок.  Молодець, Блок! Я лиш додам від себе: «А вам і не треба літати, у вас і крил більше нема! Ви можете тільки повзати, прогинатися і закривати очі на жах, який коїться з вами. Вмирати від отруєння «русским  миром», але сповідувати його!

Напевно, вчорашні страшні загострення на фронті пов’язані з величезною радістю немитих росіян з нагоди національного свята.

«Ось така вона, твоя реальність – відмиваєш руки від крові захисників України», – коментує своє фото госпітальєрка Аліна на війні в Україні в День Росії! І вбиває нас саме Росія, країна, яка не може допустити існування вільних духом людей поряд зі своїм напіврозкладеним трупом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!