Дизайнери розповіли, як створювали костюми для франківського актора у фільмі «Віддана»

 • Стрічка «Віддана», знята кінокомпанією “FILM.UA” за романом “Фелікс Австрія” Софії Андрухович, вийде на великі екрани вже 16 січня.

  Ця фантастична історія розвивається в 1900 році в Станіславові (нинішній Івано-Франківськ), коли місто входило до складу Австро-Угорської імперії.

  Всі події розгортаються навколо дивних і складних відносин Аделі, дочки шановного доктора Ангера і її служниці Стефи, які з дитинства росли нерозлучно в одному будинку. Через роки дівчата не розуміють, хто вони один одному – сестри, подруги або ж служниця і господиня. Їхні долі тісно переплелися і цей нерозривний зв’язок не дає їм ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

  Художник по костюмах, дизайнер і стиліст Леся Патока створила для цієї картини унікальний костюмований світ і відкрила для «КП» двері своєї майстерні.

  Зокрема, вона розповіла, як створювали костюми для одного із головних акторів, франківця Романа Луцького.

  «Наш герой, чоловік Аделі, майже 2 метри зросту, тому всі його костюми пошиті індивідуально для нього. Жодної речі для нашого Петра ми не купили в магазині. Циліндри теж виготовлені на замовлення. Гарнітур-трійка, канотье, палиця, шовковий циліндр, фрак з Ластівчиного фалдами, білосніжна сорочка, жилет з піке, білі рукавички або краватку-метелик – таке розмаїття», – пояснює Патока.

 • До теми: Відома франківська акторка прокоментувала скандал у Держкіно

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!