Джонсон “не може повірити”, що Трамп покине українців, навпаки очікує подвоєння підтримки

 • Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що потенційний президент Дональд Трамп збільшить, а не відмовиться від допомоги Україні.

  Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон переконаний, що в разі обрання президентом США Дональда Трампа, він не “кине українців”, а навпаки подвоїть допомогу. Про це Джонсон написав у своїй колонці для Daily Mail, передає УНН.

  “Я просто не можу повірити, що Трамп кине українців. Навпаки, зрозумівши, що з Путіним не можна досягти угоди, я вважаю, що є хороший шанс, що він подвоїть свої зусилля і завершить те, що почав, – давши їм те, що їм потрібне для перемоги”, – написав Джонсон.

  Джонсон зазначає, що колишній президент США Барак Обама не зробив нічого, щоб зупинити вторгнення диктатора Володимира Путіна до України у 2014 році.

  “Обама не зробив нічого, щоб виштовхнути Путіна з України, ні з Криму, ні з Донбасу. Ні французи, ні німці, ні, відверто кажучи, тогочасний уряд Великої Британії, який вирішив – таємничим чином – умити руки від цього питання й довірити долю українців морально збанкрутілому “нормандському формату”, – зазначає Джонсон.

  Він наголосив, що саме Трамп передав Україні комплекси Javelin, які допомагали ЗСУ у битві за Київ.

  “Саме Дональд Трамп дав українцям ту протитанкову зброю Javelin, яка – разом із британськими ракетами NLAW та іншою зброєю – була такою цінною для українців у битві за Київ; і принаймні частково завдяки цьому сміливому рішенню Трампа українці змогли приголомшити світ і змусити армії Путіна бігти з української столиці”, – додає колишній прем’єр.

  Джонсон переконаний, що за Трампа Захід стане сильнішим, а світ стабільнішим.

  Трамп заявляв, що у разі його приходу до влади в США він “дуже швидко” закінчить війну, тому що “чудово ладнає з Путіним”.

  Нагадаємо, Зеленський запросив Дональда Трампа до Києва

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!