“Екокампус Чорногора”: у Франківську відкрили молодіжний табір 

Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулося відкриття молодіжного табору “Екокампус Чорногора”. Він триватиме до 8 жовтня.

Табір “Екокампус Чорногора” має на меті підвищити обізнаність молоді щодо природи, екології та історії Карпат. Люди з України та Польщі зможуть не просто поспілкуватися, а й об’єднатися довкола екологічної ідеї заради збереження природного потенціалу і культурної автентичності Карпатського регіону.

“Програма табору доволі широка і різноманітна. Зараз ми відправляємо студентів у гори, і уже на місці молодь буде виконувати ту програму, яку передбачає захід. Буде 20 учасників з  Польщі, тобто 15 студентів, і 5 викладачів, а також 20 з України”, – розповідає керівниця проєкту Мирослава Миленька.

Учасники табору також ознайомляться з етнічними особливостями регіону, самобутньою культурою й історією карпатських горян.

“Я в Україні не вперше, відвідував Рівне, а також Львів, але у Карпатах не був, тому сподіваюся на хороші емоції, та думаю, що проєкт дасть можливість познайомитися з новими людьми”, – каже учасник табору з Варшавського університету,  Філіп Гуч.

У програму табору входять екологічні і культурно-етнічні тренінги, конкурси, ігри майстер-класи та польові біологічні практикуми, екскурсії тощо.

Учасники підкорять одну з найвищих вершин Українських Карпат – гору Піп Іван Чорногірський та побувають в Міжнародному науковому центрі “Обсерваторія”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!