Економічний і соціальний розвиток Івано-Франківська матиме п’ять пріоритетів

 • «Бюджетна» комісія Івано-Франківської міської ради розглянула сьогодні, 24 грудня, Програму економічного і соціального розвитку Івано-Франківська на 2016 рік. Як розказав заступник міського голови Богдан Білик, програма побудована на основі напрацювань та досягнень у галузі соціально-економічного розвитку у 2015 році. Крім цього, у програму внесли те, що не встигли виконати у цьому році. Мовляв, тепер слід доопрацювати.

  За словами Білика, програма має п’ять пріоритетів. Перший – реалізація енергозберігаючих проектів. Другий – модернізація транспортно-дорожньої інфраструктури в місті. Третій – розширення мережі шкіл та дошкільних навчальних закладів. Четвертий – відкриття центрів інновацій та підприємництва. І п’ятий – невідкладна медична допомога.

  Кожен пріоритет розписаний, що буде робитися для його реалізації. Вкінці – прогнозований результат.

  Богдан Білик переконливо запевнив депутатів, що цю програму він висилав їм на електронну пошту. Сергій Палійчук, Руслан Терешко та Мар’ян Вагилевич здивувалися. Мовляв, нічого не отримували.

   

  «У програмі також є сприяння парку, – іронічно сказав Білик Вагилевичу (слід пояснити, що Мар’ян Вагилевич працює заступником директора КП «Івано-Франківський міський парк культури та відпочинку ім. Шевченка») і додав: – Так як цього року парк отримав, то ніхто не отримав».

  Голова «бюджетної» комісії Роман Онуфріїв попросив Богдана Білика деталізувати.

  «Ми закупили для них трактор з пилососом, причіп, прес для виготовлення відповідних блоків, чотири порізувальні машини, які можуть дробити всі гілля міста, зробили їм платформу для компостування листя, зробили вертикальний “погрузчик”, купили бочку для переміщення листя, купили чотири косарки, і багато дрібніших технік», – відповів заступник міського голови.

 • Нагадаємо, що головного франківського фінансиста у бюджеті насторожує ПДФО.

   

  IMG_0133

  IMG_0134

  IMG_0135

  IMG_0137

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!