Економте разом із супермаркетом електроніки «Рекорд»: посудомийні машини замість ручного миття

 •  В умовах теперішнього подорожчання комунальних послуг, зокрема, плати за воду та електроенергію, популярність посудомийних машин зросла. Вони перестали бути елементом розкоші й упродовж останніх років активно завойовують свого споживача на українському ринку.

  Сім’ї, які вже придбали посудомийну машину, давно оцінили її переваги порівняно зі щоденним миттям посуду руками. Для тих, хто тільки розглядає необхідність такої покупки, супермаркет електроніки «Рекорд» (вул. Галицька, 63 а) радить звернути увагу на низку економічних переваг. При аналізі економічності посудомийної машини беруть до уваги її витрати води та споживання електроенергії.

  preimushhestva-posudomoechnoj-mashiny_1

  За підрахунком, для щоденного миття посуду вручну на сім’ю з чотирьох осіб потрібно 80 л гарячої води при митті під краном або 30-40 л при митті у двох мисках. Сучасна посудомийна машина витрачає на таку ж кількість посуду 20-30 л гарячої води. Для миття 12-14 комплектів посуду машині потрібно 12-16 л води, а при ручному митті – близько 60 л. Крім того, чим менше води потрібно для миття, тим менше витрачається мийних засобів та електроенергії. Більшість машин, представлених на українському ринку, споживають 17-20 л води на один цикл мийки при 60-65°С, високоекономічні моделі затрачають 14-16 л, неекономічні – до 26 л. За європейськими стандартами показники економічності, ефективності миття та сушіння визначаються відповідним класом посудомийної машини, що маркується латинськими літерами від A до G.

  Класи А, В і С вказують на високу економічність машини, D і Е – на середню економічність, F і G – на неекономічні моделі. Чим вищий клас, тим нижче споживання електроенергії, якісніша мийка і сушка посуду, але й, відповідно, вища ціна на техніку. Важливо також, що більшість моделей посудомийних машин оснащені функцією відкладеного старту – на той випадок, якщо ви захочете, щоб мийка попередньо завантаженого посуду почалася в період найменших навантажень на електромережу або вночі, коли діє мінімальний тариф на електроенергію, чи після того, як ви пішли з дому.

  За типом установки у супермаркеті електроніки «Рекорд» представлені вбудовані, настільні, вільні посудомийні машини виробників «Bosch» та «Ariston». За бажанням покупців також можна замовити машину інших виробників.

  Придбавши посудомийну машину, ви зекономите кошти, вивільните час на дозвілля та збережете здоров’я. Ваші руки та нігті не піддаватимуться впливу гарячої води і шкідливих миючих засобів, тому що машина зробить за вас всю неприємну роботу.

 • Посудомийна машина – це найперший помічник для кожної родини, який візьме на себе частину вашої роботи та надасть вашій оселі відчуття комфорту, чистоти і затишку.

  Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 63 а,

  тел.: (0342) 72-48-74, (050) 201-00-37 вул. Новгородська, 49, тел.: (0342) 50-76-75, (050) 201-01-24

  hqdefault

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!