Екс-депутат Ігор Халаменда замість того, щоб з’явитися в суд, поїхав в Ізраїль

 • У провадженні Івано-Франківського міського суду перебуває справа про адміністративне правопорушення стосовно громадянина Халаменди Ігоря Анатолійовича за правопорушення передбачене статтею 185 КУпАП України (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції).

  Згідно з протоколом про вказане адміністративне правопорушення, 8 лютого 2016 року, близько 04.30 години ранку, Халаменда, перебуваючи за кермом власного автомобіля, здійснив обгін патрульного авта поліції на перехресті вулиць Грушевського-Вагилевича. На вимогу патрульних не зупинився та продовжив рух. Після того, як його зупинили, Халаменда підійшов до правоохоронців й почав їх нецензурно ображати та смикати за уніформу, чим вчинив злісну непокору законним вимогам працівників поліції.
  Ігоря Халаменду повідомили, що судове засідання по даному адміністративному правопорушенні відбудеться 10 лютого в Івано-Франківському міському суді. Однак порушник не з’явився.
  Зі слів його захисника у судовому засіданні, наразі Ігор Халаменда відбув на 90-денний курс реабілітації до держави Ізраїль.
  В Івано-Франківському міському суді вважають за необхідне повідомити, що розгляд справи по правопорушенню, у якому обвинувачують Ігоря Халамеду, відповідно до вимог КупАП відбувається за обов’язкової участі особи, яку обвинувачують.
  На даний момент суд повторно викликав Халаменду Ігоря Анатолійовича для розгляду вказаної справи на 09.00 годину, 18 лютого 2016 року.

  Нагадаємо, франківські поліцейські після переслідування затримали екс-депутата Ігоря Халаменду.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!