Експерти: 2018 рік буде вигідним для інвестицій

 • Куди вигідно інвестувати гроші франківцям в 2018 році, які при цьому є ризики і переваги, дізнавався Аналітичний центр «Благо».

  Як показують попередні дослідження, економіка країни почала свій шлях до стабілізації. Франківці продовжують шукати вигідні шляхи вкладень для збереження і примноження капіталу.

  У минулому році лідером за інвестиціями було нерухоме майно, а от депозитні вкладення різко зменшились через значну втрату довіри до банків. Зараз ситуація не сильно змінилась. Хіба що до можливих варіантів додалась криптовалюта.

  Криптовалюта

  Віртуальна валюта відносно недавно отримала значний розголос серед молодих франківських інвесторів, і багато сміливців розглядають цю можливість заробітку. Але експерти стверджують, що це досить туманні угоди, які здебільшого тягнуть за собою втрати, аніж заробіток. У покупця при купівлі біткоїнів залишається більше питань, ніж відповідей. Незрозуміло, хто продає і в який момент може статись обвал криптовалюти. Тому здійснювати операції доводиться тільки спираючись на власну інтуїцію.

  Нерухомість

  Цей варіант підійде для тих, хто готовий до довгострокової інвестиції, яка гарантує стабільний високий дохід. На думку експертів, зараз найбільш вдалий час для вкладень у нерухомість. Ціни на житло поки що відносно невисокі, а от згодом почнуть зростати. Хто з франківців встиг придбати житло, не прогадав і невдовзі отримає перший зиск, а тим, хто ще планує купівлю, варто врахувати, що подорожчання житла очікується в першій половині року, тому варто поквапитись.

  Але при купівлі нових метрів квадратних потрібно пам’ятати про такий момент, як ліквідність житла. Реалізувати помешкання без проблем і за високу ціну можна за  умови, що поряд є вся необхідна інфраструктура і хороше транспортне сполучення з центром міста.

 • Депозитні вкладення

  Депозит є одним із досить поширених методів інвестування коштів, але підходить тільки тим вкладникам, які розраховують на короткострокову інвестицію. Ще одним нюансом, який мають врахувати інвестори, є низька процентна ставка, а рівень винагороди за вкладення залежить від економічних процесів у країні.

  Експерти Аналітичного центру «Благо» зазначають, що 2018 р. буде сприятливим для інвестицій. Тому можна розглядати будь-які їх варіанти, але попередньо зважити всі ризики, визначити для себе, скільки ви готові вкласти і протягом якого часу хочете отримати прибуток.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!